Czy warto kupić kolektor PDA3503? Specyfikacja i opinie

Bezprzewodowy kolektor PDA3503 wyposażony w skaner danych Newland EM2096 został opracowany po to, aby usprawniać przyjęcia towarów, kompletowanie zamówień i inwentaryzację. Jaka jest jego specyfikacja? Co sądzą o nim użytkownicy?

Nowoczesny kolektor danych wspomaga prowadzenie prac w magazynach, sklepach i hurtowniach. Razem z nim można natychmiast odczytywać kody kreskowe i kody QR, a dzięki bezprzewodowej współpracy z programem magazynowym łatwiej realizować codzienne obowiązki. Zakup tego urządzenia dostępny jest na https://www.lomag.pl/sklep/kolektory-danych/29-terminal-danych-pda3503-czytnik-newland-em2096.html.

Kolektor PDA3503 – efektywna praca na bazie systemu Android 7.0

Za sprawą wydajnych podzespołów oraz systemu operacyjnego Android 7.0 kolektor danych PDA3503 staje się podręcznym pomocnikiem podczas prac wymagających skanowania kodów, do czego wykorzystuje czytnik Newland EM2096 1D i 2D. Jest także wyposażony w czytnik NFC oraz kamerę 8 MP zamontowaną przy czytniku kodów.

4-rdzeniowy procesor 1.5 GHz Qualcomm Snapdragon 210 ARM Cortex-A7 w połączeniu z 1 GB pamięci RAM umożliwia sprawne działanie kolektora, a pamięć 8 GB (z opcją rozszerzenia do 32 GB kartą Micro SD) pozwala na zapisanie wielu aplikacji, w tym aplikacji magazynowych.

Kolektor wykorzystuje szeroką gamę interfejsów komunikacyjnych, między innymi 4G/3G/2G, WiFi, GPS, NFC/RFID oraz PSAM.

Kolektor danych PDA3503 – wygodna obsługa i długi czas pracy

Tym, co wyróżnia kolektor danych PDA3503, jest także komfortowa obsługa, która ma bardzo duże znaczenie w codziennych obowiązkach. Urządzenie ma kompaktowy wymiar oraz poręczny kształt i wykończone jest wytrzymałą obudową o stopniu ochrony IP65.

Ergonomicznie rozmieszczone przyciski na obudowie pozwalają na łatwą obsługę urządzenia, przyspieszając skanowanie.

Akumulator o pojemności 3000 mAh pozwala na pracę do 7-8 godzin oraz na czuwanie przez około 120 godzin. Do urządzenia można dokupić też zapasowe akumulatory i dok ładujący.

Czy warto kupić kolektor danych PDA3503?

Chociaż bezprzewodowy kolektor PDA3503 nie jest urządzeniem o najwyższych specyfikacjach dostępnych obecnie na rynku, to jednak spełnia on wymagania zdecydowanej większości firm, które wykorzystują urządzenia skanujące w celu odczytywania kodów kreskowych.

Dzięki zastosowaniu systemu operacyjnego Android kolektor współpracuje z wieloma programami magazynowymi, skracając czas potrzebny na wprowadzanie dostaw lub kompletowanie zamówień, a także redukuje liczbę pomyłek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *