Jak sprzedać nieruchomość? Nie tylko przez ogłoszenie!

Wiele osób sprzedaje swoje domy i inne nieruchomości za pomocą portali ogłoszeniowych. Dzisiaj są one łatwo dostępne i może skorzystać z nich każdy – zarówno sprzedający, jak i kupujący. To jednak jeszcze nie wszystkie sposoby na transakcję. Jak jeszcze można sprzedać nieruchomość? Do tego posłuży nam strona z ofertą ekspertów z investore.pl.

Poczta pantoflowa przy sprzedaży nieruchomości

Wiele domów, mieszkań czy działek sprzedaje się w gronie rodziny czy znajomych. Zanim więc skorzystamy z innych metod, warto przekazać informacje do bliskich, na przykład telefonicznie czy przez internet.

Nawet jeśli nie będą oni zainteresowani zakupem, mogą przekazać informacje swoim znajomym, co znacznie poszerza grono potencjalnych osób zainteresowanych transakcją.

Sprzedaż z pomocą agenta nieruchomości

Nie każdy ma czas, by zajmować się transakcją nieruchomości we własnym zakresie. Wtedy warto zwrócić się do agenta nieruchomości, z którym możliwa jest szybka sprzdaż domu, mieszkania czy gruntów.

Powierzając sprzedaż agentowi z biura nieruchomości, nie trzeba pisać i wystawiać ogłoszeń, odpowiadać na zapytania klientów, przygotowywać umowy. To więc nie tylko sposób, by transakcja była szybsza, ale też wygodniejsza i bezpieczniejsza.

Transakcja w skupie nieruchomości

Pod uwagę warto wziąć również skup nieruchomości za gotówę. Głównym atutem skupów jest szybki odkup już w ciągu paru dni – bez wystawiania ogłoszeń i pośredników.

W skupach można sprzedać różne typy nieruchomości jak domy, mieszkania, kamienice, grunty. Transakcja jest możliwa również w przypadku wad technicznych i prawnych nieruchomości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *