Jak wybrać najlepszy biustonosz dla Amazonki?

Kobieta po zabiegu mastektomii ma prawo odczuwać dyskomfort w miejscu blizny. Dlatego też jest szczególnie istotnym, by zapewnić jej najlepszą przewiewność i miękkość materiału. Jak wybrać biustonosze oraz stroje kąpielowe dla Amazonek?

Dobrej jakości materiał

Absolutną podstawa jest materiał wysokiej jakości. Tylko dzięki temu można mieć gwarancję wygody i przepuszczalności powietrza, która ma ogromne znaczenie w przypadku odzieży, która dotyka blizn – w tym również tych po mastektomii. Dlatego też przed zakupem należy sprawdzić na metce skład – im więcej bawełny, tym lepiej. Jednocześnie warto nadmienić, że tuż po operacji usunięcia piersi konieczne jest stosowanie innych, jeszcze lżejszych staników i bardzo lekkich protez. Dopiero później kobieta zaczyna użytkować klasyczne modele, dzięki którym prezentuje się naprawdę świetnie. Takie biustonosze dla Amazonek oferuje między innymi marka Amoena.

Dobre krycie protezy

Kolejną, bardzo istotną z punktu widzenia osób korzystających z biustonoszy dla Amazonek, jest to, by kieszonka na protezę była jak najbardziej dyskretna. Wiele pań w związku z operacją wstydzi się później nosić bluzki z dekoltem – zupełnie niepotrzebnie. Wystarczy bowiem odpowiednio dobrać biustonosz (na przykład marki Amoena), dzięki któremu kobieta nie tylko czuje się pięknie, ale również zachowuje najwyższy komfort. Co istotne, wyżej wskazana marka oferuje również szeroki wybór strojów kąpielowych, dzięki którym również wyjście na basen czy plażę jest bardzo przyjemne. Panie po zabiegu mastektomii miewają tendencję do ukrywania ciała i jest to teoretycznie naturalne zachowanie, jednak nieuzasadnione. Dzięki pięknej bieliźnie oraz strojom kąpielowym możliwe jest zachowanie wysokiego komfortu i jednocześnie – doskonałego wyglądu bez względu na sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *